sobota, 22 marca 2014

Na czo ja pacze- Niegrzeczny pocałunek

Tytuł troche dwuznaczny ale to polska nazwa mojej pierwszej dramy "Playful Kiss". 


 Oh Ha-Ni to niezdarna i niezbyt mądra panienka, która jest na zabój zakochana w przystojnym oraz perfekcyjnym Baek Seung Jo. Aby pokazać chłopakowi jak go kocha wręcza mu liścik miłosny, jednak chłopka po przeczytaniu go, poprawił błędy, wystawił ocenę i oddał go dziewczynie przy całej szkole. Jednak nasza kochana Ha-Nia nie poddała się tak łatwo i pod wpływem matki natury wraz z ojcem przeprowadziła się do rodzinnego domu Beak Seung Jo :3 Jak się pewnie domyślacie było tam dość zabawnie, np. kiedy to Seung Jo znalazł na ziemi majtki Ha-Ni...
 W dramie znajdują się(jak w każdej) postacie drugo planowe jak Bong Joon Gu- jest zakochany w głównej bohaterce, Yoon Hae Ra, która jest damską wersją Besk Seung Jo, jak wiele dziewczyn jest w nim zakochana, przyjaciółki Ha-Ni- Jung Joo Ri i Go Min Ah. 
Ojciec bohatera Baek Soo Chang- jest właścicielem firmy tworzącej gry komputerowe, a matka Hwang Geum Hee próbuje zeswatać naszych głównych bohaterów ;-) Młodszy brat...bardziej klon Seung Jo jak brat nie przepada za Oh Ha-Ni ale do czasu zmienia o niej zdanie tak jak nasz pan perfekcyjny. 


 No tak nie powiem wam wszystkiego, jedynie to, że warto zabrać się za oglądanie jej :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz