niedziela, 5 stycznia 2014

100 dni katusz!

No może nie aż takich katusz XD

Od jutra zaczynam 100 dni zdrowego życia. Mam takie postanowienie nowo roczne, że przybliże się do wagi 45 kg :O Wiem to szalony pomysł ale jest :D Ta "przemiana" będzie polegała na dabrym odżywianiu się, czyli:
 • żadnych słodyczy
 • chipsów 
 • obiadków typu McDonald, KFC

                                                     ogółem PRECZ NIEZDROWE JEDZENI
                                                                                     WITAJ ZDROWE ^,^

  Może ktoś z was zada sobie pytanie dlaczego chcesz się odchudzać przecież to głupie. Jeśli ktoś mając wzrost 165 cm i waży....DUŻO to raczej nie ma wyjścia skoro w przyszłości chce wyjść za mąż :3 To jest też spowodowane wieloma komentarzami ze strony mojej rodziny- "jakoś ty je tusto"......OCZYWIŚCIE, ŻE TE SŁOWA WOGÓLE NA MNIE NIE WPŁYNĄ NEGATYWNIE -_- Dlatego chce im pokazać, że mogę się przemienić w pięknego szczupłego motyla. Jeśli mi się uda to czuje, że będe w stanie zrobić wszystko.
 Oczywiście w tym wszystkim znajdzie się czas na ćwiczenia z panią Ewą Chodakowską- codziennie turbo spalenie, a co drugi dzień na zmianę skalpel i kiler. Liczę na duże zmany w moim życiu z tymi ćwiczeniami.Co tydzień będe umieszczała posta na temat: "jakie dania zrobiła", "czy są już jakieś efekty". 
Więc co niedziele możecie oczekiwać  takich postów.

 A może ktoś z was już ćwiczył z panią Chodakowską. Podzielcie się swoimi myślami na temat jej ćwiczeń w komentarzach :-)

4 komentarze:

 1. Fighting Malinoo! :D
  Ja z Ewą ćwiczyłam tylko Killer i przez tydzień nie umiałam chodzić HAHAHAH :D

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo fajny blog :)
  bede zaglądac
  powodzenia !

  http://my-body-dies.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń