środa, 26 lutego 2014

Nivea

Dzisiaj, tak jak obiecałam, pierwszy post po miesięcznej nieobecności. 

 Nivea- żele, kremy, toniki(do każdego typu cery) i duża masa wielu innych rzeczy. Jednak dzisiaj skupimy się na 3 pierwszych. 
 1. Żel-Peeling-Maska, 3w1, NIVEA PURE EFFECT ALL-IN-1! Używam go od stycznia...może grudnia, nie pamiętam dokładnie ale jestem z niego dość zadowolona- no ej 3w1, a kosztował mnie tylko ok.15 złotych. A co do jego działaniu jako żel, pozostawia cerę matową, delikatną oraz pachnącą XD Jeśli chodzi o maskę to nie polecam. Skóra zaczyna szczypać oraz piec -_-
 2.  Tonik odświeżający AQUA EFFECT- jest przeznaczony do cery normalnej i mieszanej, zakupiłam go niedawno i niewiele mogę o nim powiedzieć poza tym, że spełnia swoją powinność :D Co najważniejsze odświeża moją twarz kiedy tego potrzebuje- rano. no, narazie tyle na ten temat gdyż, jak napisałam kupiłam go niedawno.
 3.  Krem przeciw niedoskonałością PURE EFFECT Anti Spot- nie jest on rzeczą, która znowu zawita w mojej kosmetyczce...Okazał się on kompletną klapą 15 zł. poszły się ganiać. Ma tylko dwie zalety ładnie pachnie-jak większość produktów nivei oraz szybko się wchłania. A wada nie poprawia stanu naszej skóry.
 Tak więc podsumowując, jeśli chcecie dobrze wydać pieniądze i uzyskać oczekiwany efekt zachęcam do kupienia  Żel-Peeling-Maska, 3w1, NIVEA PURE EFFECT ALL-IN-1 oraz  Toniku odświeżającego AQUA EFFECT. A wy używacie produkty NIVEI?? Jeśli, tak to jakiego produktu? Jakie możecie polecić?

2 komentarze:

 1. Ja używałam 3 żeli z Nivei i jednego toniku i wszystkie były spoko ;)

  A co do maski z żelu 3w1, to ja wyznaję zasadę, że jak szczypie i piecze to działa HHAAHAH :D
  Dlatego lubiłam ją robić ^.~

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja uznaje, że jak świędzi to działa :P

  OdpowiedzUsuń